Like zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Regulament FAST AND FURIOS

Go down

Regulament FAST AND FURIOS Empty Regulament FAST AND FURIOS

Post by Admin Wed Jul 27, 2016 11:53 am

Fast & Furious este o factiun/mafie Care se ocupa cu CURESELE DE STRADA Dupa Parerea Mea

Fast & Furious Este o Factiune frumoasa cu Masini Tunate Care Au acces Toti Membrii Fast & Furious I se mai spune si Need For Speed(Nevoie de viteza) deci sa incepem la reguli Very Happy

1.Membrii Mafiei Fast & Furious Trebuie sa pastreza un limbaj decent fata de colegi si lider

2.Membrii Mafiei Fast & Furious Se ajuta intre ei la nevoie

3.Membrii Mafiei Fast & Furious Nu se ataca cu Membrii/Liderul Mafiei "Teroristi" Si "Duduianu"

4.Membrii Mafiei Fast & Furious Nu se preda la PD Doar cu Wanted 6!!!

5.Membrii Mafiei Fast & Furious Nu se ataca intre ei


6.Toti Membrii Mafiei Fast & Furious Au acces la HQ,Masini l

7.Pentru RANK UP 1-2rank----6 ore 2-3rank--------16ore(Cu cele 6 din inainte) 3-4rank----20 ore

4-5rank------25ore 5-6---- ACORDUL LIDERULUI!!!!!!!

8.Membrii Mafiei Fast & Furious Cu rank 4 POT ORGANIZA ANTRENAMENTE!!!!

9.Membrii Mafiei Fast & Furious Trebuie sa respecte aceste reguli daca nu se va pedepsi cu CONCEDIERE!!!

10.Daca doriti rank 6 aveti emailul Ownerului aici:

dinca_oty@yahoo.com

11.ATENTIE LIDERUL Mafiei Fast & Furious ESTE OWNER/FONDATOR IMPREUNA CU LIDERUL LA "TERORISTII" CARE SE NUMESTE McActive IAR LIDERUL LA CLANUL Sadoveanu SE NUMESTE 3DActive/McActive SI TREBUIE SA NE RESPECTATI CA AM DEPUS NISTE MUNCA IN SCRIPTURI!!!!!!

12.Pedeapsa cu Rank DOWN Se va da astfel:
-Nerespectarea Liderului/ordin de la lider
-Atacarea unui Membru CLANULUI DUDUIANU/Teroristii
-Neajutarea Colegilor de factiune
-NERESPECTAREA REGULAMENTULUI Se mai poate pedepsii cu /fwarn

13.ATENTIE TOTI PLAYERI TREBUIE RESPECTATI INCLUSIV ADMINI/HELPERI/LIDERI/OWNER/FONDATOR DACA NU RESPECTATI SI DACA INCEPETI SA INJURATI SE VA PEDEPSI CU MUTE/BAN/WARN/KICk

Admin
Admin

Posts : 16
Join date : 2016-07-26

https://likezone.board-directory.net

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum